Posty tematycznie:

sobota, 14 listopada 2009

Novości - Nowe Nowiny i Czwarta Nad Ranem


Czwarta Nad Ranem - ileż to łez i smutków wylanych przy tym bluesie...! a teraz jest czwarta nad ranem i proszę Was, zapraszam Was do odwiedzin pod Drzewem...
Napracowałam się, napociłam, nacieszyłam, nawpisywałam - teraz kolej na Was :o) dodałam pod Drzewo ponad 50 szablonów (!), uzupełniłam bombki (będą jeszcze pełne, ale czekają na fotki),
Dla scrapujących są pisaki 3D, dla wszystkich są genialne mikrokulki wszelakich kolorów (no musiałam sobie po 1 kolorze odłozyć... wybaczcie...), są nowe papiery do decu, ryżowe, staperiowe, velo, nowe media (m.in. opóźniające, do tkanin, bazy pod złocenia, zabezp. złoceń...), są fajne bazy - arkusze do scprapowania rozmaitych kolorów (cardstocki), albumy, troszkę zestawów do scrapowania (ale to jeszcze nie koniec ich odmian w nowościach!), są niesamowite naturalne barwniki (!) i rozmaite media do nich (akrylowe, woskowe, pasty do wypełniania spękań). Przyjechało deczko ceramiki biskwitowej... Będzie jeszcze po 2 rodz. medium do przenoszenia wydr. transferowych (jeszcze brakuje mi fajnych zdjęć - więc do pon. powinnam je dodać).
W sumie jest ponad 150 nowości i ponad 300 promocji - można sobie wyszukać coś z nowinek i zapolować tym samym na "unikaty" z rynku, ale są i wśród promocji bardzo ciekawe okazy, oszczędzające nasz budzet domowy przed gorączką zakupów koniecznych przed świętami... niech się zadzieje!
"czajnik świruje na gazie - myślałby kto, ze rodem z Manhatanu..." idę spaaaać - dobranocka
Zapraszam z serca.... Ania

12 komentarzy:

 1. Szaleństwo!! Normalnie szaleństwo!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Szablony fajne,nawet jeden sobie upatrzyłam, ale w "drzewie sekretów" nie znalazłam kleju pomocniczego do szablonów, kiedy można się go spodziewać?

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, piękne szablony od razu składam zamówienie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gosiu dawno już zamówiłam - miały przyjść z transportem szablonów, ale Włosi mają braki w magazynach i nie dostarczyli... będę się regularnie upominać o klej pomocniczy, bo samej mi na nim b. zależy. Na razie można sobie radzić mocowaniem taśmami malarskimi (przy gipsie jest OK), a przy farbach trzeba albo używać gęstych (Perfetto, Marabu, Vivace), albo jest zagęszczać (np impastem akrylowym)

  OdpowiedzUsuń
 5. No... to pojechałaś Moja Droga z tym bluesem... idę teraz z fajką i lampką zośki ryczeć na balkon...

  OdpowiedzUsuń
 6. Nareszcie znalazłam TEN szablon. Marzyłam o nim od dawna, chociaż nawet nie przypuszczałam, że istnieje. Czytasz mi w myślach.
  Nie napiszę który, bo jeszcze ktoś mnie uprzedzi ;)
  Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 7. Drzewo właśnie po to zostało powołane do życia - spełniać marzenia! Drzewo się cieszy, sęki ma rozedrgane i liść jakoś tak weselej opada :)
  Aniu a co to za kieliszek Zośki - uświadom mnie o nieszczęśną :o)

  OdpowiedzUsuń
 8. fiu fiu az dostalam oczoplasu:)
  a piosenke wlasnie dzisiaj sobie sluchalam:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Oj, no Sofia - plebejska i ulubiona moja pocieszycielka :-)))

  OdpowiedzUsuń
 10. Aniu, cudeńka sprzedajesz:) Zapraszam Cie po wyróznienie:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Same dobre wiadomości Aniu :)
  Pozdrawiam ...i dbaj o zdrowie :)

  OdpowiedzUsuń
 12. dziewczyny ja nie chcę straszyć, ale niektóre wzory szablonów znikają... będę oczywiście uzupełniać, te najbardziej poszukiwane i te które znikną jako pierwsze, ale jak mnie życie nauczyło z Włochami szybko to nie pójdzie, polski dystrybutor też mało na bieżąco - słowo honoru jak Wam się na coś pali, żeby do świąt popracować z jakimś szablonem: nie czekajcie

  a z drugiej strony cieszę się jak nie wiem co, że szablonomania się rozszerza, bo ja jestem zaświergolona i strasznie żałuję, że teraz do świąt tak mało czasu mam na pracę nad przedmiotami... jeju tyle pomysłów mam: szablon, klej tymczasowy, farby, patyny
  albo szablon, klej, mikrokulki i brokaty
  albo szablon, klej, szpachlówka gipsowa i farby, może patyny

  ratunku, ja chyba szaleju się najadłam :o)

  OdpowiedzUsuń