Posty tematycznie:

poniedziałek, 10 sierpnia 2009

Halo Moto!

Nie, nie, nie - ten chustecznik nie jest dla mężczyzny! Czeka na pewną sympatyczną posiadaczkę i użytkowniczkę Virago. Prosty, surowy, ascetyczny, motoryzacyjny i dla dziewczyny... a dlaczego nie?
Szarawa bejca Syntiloru Ostrężyna, rozwodniona biała farba akrylowa, zdjęcia motoru przerzucone przez filtr "maźnięcia farbą", medium do przenoszenia wydruków laserowych i lakier "touch me". C'est fini.

9 komentarzy:

 1. piękny! bez zbędnych zdobień :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czysta piękna praca.prostota w decu wciąga mnie co raz bardziej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu "C'est fini" w twoim wykonaniu jest idealne, mnie urzekł ten chustecznik ale ja kocham proste prace no i motory :)
  Zaintrygowałaś mnie medium do przenoszenia wydruków, wprawdzie lubię wycinać ale czasem przy bardzo drobnych motywach mogło by się przydać.

  OdpowiedzUsuń
 4. czadowy!!!!! a skąd się bierze takie medium???

  OdpowiedzUsuń
 5. Chustecznik świetny!Moja siostrzyczka zdaje niedługo prawko na motor. Może jej jakiś motorowy drobiazg zrobię w ramach prezentu gratulacyjnego? Czyli znów będziesz mi natchnieniem :D
  Ściskam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Mimo, żem baba, też bym się za taki chustecznik nie obraziła :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bomba, ale mnie by się bardziej podobał z motorem żużlowym;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Wow...Wow...Wow... i tyle, az zapomnialam uzamknac buzie w trakcie ogladania. Jestes niesamowita! Za kazda dobra rade jestem wiec wdzieczna , z pozdrowieniami,savannah

  OdpowiedzUsuń