Posty tematycznie:

wtorek, 29 kwietnia 2014

Ślub - w peoniach (komplet)
Już dawno nie siadałam w pracowni to tak wdzięcznego kompletu. Choć przyspożył mi męk twórczych i nie raz łamałam sobie głowę jak ułożyć wszystko w całość, nie żałuję ani jednej chwili poświęconej na komponowanie całości. Peonie miały być motywem przewodnim, ale i nie umieszczone centralnie, nie dominujące całej skrzyni. 

Po kilku próbach wymyśliłam, że ornament będzie stanowił sedno sprawy a peonie nałożę przez transfer, by dodać im lekkości i nie zdominować całej pracy. Także z pierwotnie wybranym ornamentem na boki miałam pod górkę, ale cóż to przy sile uporu :) zmieniłam ornament boczny na bardziej zwiewny i wszystko ułożyło się nagle w sens, którego szukałam bardzo długo. 

Uzupełnieniem całości (ale i wyjątkiem od niej) są dwa wieszaki dla Młodej Pary. Kartki to już kropka na "i" lekkie i "nieprzegadane". Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

8 komentarzy:

 1. Pani Aniu!! Jeszcze raz DZIĘKUJEMY BARDZO za przepiękne skrzynki oraz dodatki! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem efektu końcowego Pani pracy, nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego. Fantastyczne kolorystyka, motyw boczny, środek i oczywiście wierzch skrzyni - tym bardziej cieszymy się, że daliśmy Pani swobodę artystyczną. Do niezdecydowanych: warto zaufać Pani Ani i uzbroić się w cierpliwość - tworzy prawdziwe cuda :)
  Ania i Łukasz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Pani Aniu :) mam nadzieję, że skrzynie i dodatki się sprawdzą. Ciekawa jestem, co powiedzą Państwa Rodzice po obdarowaniu. Moc pozdrowień!

   Usuń
 2. Przepiękny komplet! subtelny, delikatny, zachwycający... po prostu cudowny! wart każdej poświęconej minuty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaa, widzisz - nie poznałam Cię na zdjęciu z Google :) Dopiero Drzewo Sekretów mi przypomniało kim jesteś :)

  Skrzynki BOSKIE!!! (jak zwykle ;)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) to się porobiło :) Dzięki za odwiedziny i wpis... Twoje prace ciągle niedoścignione dla mnie - pozdrawiam!

   Usuń
 4. Piekny zestaw! Wieszaczki są boskie :) Gratulacje i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń