Posty tematycznie:

czwartek, 14 maja 2009

Różany klucznik

Długo szukałam odpowiedniego decoru, zostało mi powierzone zadanie wpasować się w materiał kanapy i letniego domku. Praca oparta na pewnego rodzaju prostocie, ale dumałam nad nią i dumałam, bałam się przedumać. Spód bejcowany, przetarty rozwodnioną akrylową farbią i delikatny shabby shic na brzegach. Płatki róż podmalowane do koloru róż z kanapy. Nie przekombinowałam?

13 komentarzy:

 1. Chciała bym podobnie jak puchatka, zobaczyć klucznik " w środowisku naturalnym" :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem pod wrazeniem. Bardzo ladnie skomponowany. Delikatnie postarzony. Piekny. Jak wszystko, co wychodzi spod Twoich rak Aniu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekaj, czekaj, bo się zdenerwowałam. Obejrzałam sobie kropka po kropce te róże i dzwonki, aż w końcu otworzyłam sobie zdjęcie w fotopaincie i zaczęłam jeździć fragmentami motywów. Dopiero po jakimś czasie doszłam do wniosku, że jednak jest naklejony. Ale pewna nadal nie jestem! Wygląda zupełnie jak namalowany :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Elu dziękuję i się różowię - Aguś niemożliwe... (buu) dopasowywałam na podst. zdjęć, wysyłam, razem nie zobaczę... ufam, że będzie pasowało (?)

  OdpowiedzUsuń
 5. Daisy podmalowywałam tylko kolor na płatkach róż, reszta to fajna serwetka. Ostatnio mi się tak robi, że jak wykorzystam dekor i efekt wydaje mi się "fajny" mam ochtę ją powtórzyć od razu na kilku przedmiotach. Odzywa się we mnie duch kolekcjonera, hihi

  OdpowiedzUsuń
 6. Absolutnie nie przekombinowałaś! Jest świetny! Podobnie jak Aga chciałabym zobaczyć go w miejscu przeznaczenia. Może się uda?
  Pozdrawiam cipelutko

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie mnie - laikowi - oceniać, ale przecudnej urody jest ten klucznik. Ja w temacie "tapicerowym", bo mi się kanapa wyleniła ze skóry ekologicznej (be!) na wiosnę i przymierzam się do wersji gobelinowej w róże właśnie. Pasowałby do mnie on, oj pasowałby :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jest idealny!!!!
  A te kropkowania! Cudo!
  Mirabelka

  OdpowiedzUsuń
 9. zadanie wykonałaś na medal!

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękna szafeczka...nie wątpię, że idealnie wpasuje się w otoczenie:)

  OdpowiedzUsuń
 11. O jakie cudo! Jest doskonała.

  OdpowiedzUsuń
 12. Unfortunately this is not a cupboard - but a keys' holder. However... it could be a cupboard - for very small ones! best greetings! Anna

  OdpowiedzUsuń